Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Почесне звання

Викладач навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук І.Ф. Кононов отримав почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

Сьогодні у м. Сєвєродонецьку відбулися урочисті заходи до Дня працівників освіти. Освітян Луганщини зі святом привітав голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, який зазначив, що на вчителів покладено особливу відповідальність за підростаюче покоління,оскільки  саме вони формують особистість, світогляд, цінності та громадянську позицію.

Урочистості відбулись у Луганському обласному академічному українському музично-драматичного театрі. На заході була присутня педагогічна еліта області, а кращих представників освітянської ниви було нагороджено відзнаками. Найпочеснішу нагороду здобув доктор соціологічних наук, професор, завідувач кафедри філософії та соціології ЛНУ імені Тараса Шевченка І.Ф.Кононов, який отримав почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

Ілля Федорович – випускник нашого університету, який завжди залишався вірним Україні та рідній Альма-матер. Учений пройшов шлях від студентської лави до авторитетного ученого, визнаного у науковій спільноті України. Наразі освітянин займається вивченням соціальних процесів у зоні воєнного конфлікту, приділяє велику увагу науковим дослідженням та застосуванню теоретичних знань на практиці.

Почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» – символ державного визнання здобутків та досягнень талановитого ученого. Колектив викладачів та студентів Луганського національного університету імені  Тараса Шевченка вітає І.Ф. Кононова та бажає подальших успіхів у науковій діяльності, міцного здоров’я і довголіття.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019