Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Із професійним святом…

Кафедра дошкільної та початкової освіти вітає із професійним святом працівників дошкільної галузі!

27 вересня у нашій країні відзначається загальнонаціональне свято «День вихователя і всіх дошкільних працівників». Ідея цього свята – допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий сад і на дошкільне дитинство в цілому.

Для кафедри дошкільної та початкової освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології вже стало приємною традицією привітання працівників дошкільних навчальних закладів з професійним святом. Студенти спеціальності «Дошкільна освіта» зі словами вітання та щирої подяки відвідали кожен дитячий садок м. Старобільська, зокрема: ДНЗ № 2 «Орлятко» (завідувач Носаль В.М.); ДНЗ № 3 «Дзвіночок» (завідувач Кузнєцова О.О.); ДНЗ № 4 «Теремок» (завідувач Дорощук Н.О.); ДНЗ № 5 «Незабудка» (завідувач Калюжна Л.Л.); ДНЗ № 7 «Оленка» (завідувач Іващенко О.Ю.); ДНЗ ясла-садок № 8 «Джерельце» (завідувач Луганська О.І.), ДНЗ № 11 «Сонячний» (завідувач Гергісевич О.С.).

Колектив кафедри дошкільної та початкової освіти щиро вітає всіх працівників дошкільних установ, що віддають щодня тепло своїх сердець дітям! Ми упевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день вихованців в дитячому садку на день радості і щастя.

Колектив кафедри ДПО

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019