Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Свято спорту

У Старобільському гуманітарно-педагогічному коледжі відбулося свято здоров’я, спорту і краси.

Захід об’єднав студентів та викладачів навколо єдиної мети: весело й корисно провести час, збагатитися позитивними емоціями, краще пізнати один одного у неформальному спілкуванні.

До свята студенти підготувалися заздалегідь: створили цікаві оригінальні привітання та презентації своїх команд.

Спритність, кмітливість, силу, жагу до перемоги всі бажаючі могли продемонструвати під час веселих і незвичайних спортивних естафет, які люб’язно організовані Благодійним фондом «СОС «Дитяче містечко»».

Справжньою кульмінацією заходу став смачний куліш, які підготували студентам військові – група цивільно-військового співробітництва Збройних сил України. Після завзятих змагань усі з величезним задоволенням скуштували справжній армійський куліш та гарячий солодкий чай.

На вдячність військовим за частування напередодні державного свята Дня захисника України студенти коледжу  підготували подарунки військовослужбовцям: український коровай, прапор та вітальну листівку. Голова студентської ради коледжу Альона Остапенко, звертаючись до захисників зі словами вдячності, побажала їм від імені всіх студентів міцного здоров’я та мирного неба.  

Сподіваємось, що позитивні враження й добрі спогади про велику спільну справу надовго залишаться в пам’яті студентів і викладачів.

За інформацією Старобільського
гуманітарно-педагогічного коледжу

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019