Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Курси надання першої допомоги

У Центрі психосоціальної адаптації тривають курси надання першої домедичної допомоги.

За час, що існують курси надання першої домедичної допомоги у ЦПСА м. Старобільськ, навчання пройшли студенти, викладачі та співробітники нашого університету. А до тренерської роботи фахівці Центру активно долучали студентську молодь.

Особливо актуальними заняття є сьогодні, враховуючи трагічні події у декількох містах та регіонах нашої держави. Тому мотивація до надання першої домедичної допомоги стає все впевненішою та вагомою.

У новому навчальному році заняття на курсах домедичної допомоги продовжилися. Студенти з Лисичанського педагогічного коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка стали активними учасниками програми та пройшли не тільки базовий теоретичний курс, а й отримали важливі практичні навички. Молодь опрацювала вправи з серцево-легеневої реанімації, перегортання у безпечне положення, оволоділа методами Раутека та Геймлиха. Навчання, що спрямовано на осіб, які можуть надавати домедичну допомогу постраждалим у невідкладному стані, але не мають медичної освіти, проходило під керівництвом представника Мальтійської служби допомоги Олени Голишевої.  Особливої наснаги та підтримку надавали присутні на навчання військовослужбовці.

За підсумками занять курсанти отримали знання з надання першої психологічної допомоги. У подальших планах спільних дій університету та ЦПСА на виконання Меморандуму про взаємодію та співпрацю є робота у Школі волонтерів, засвоєння цікавих методик з арт-терапії та допомога першокурсникам у проходженні процесу адаптації.

За інформацією завідувача сектором
студентської соціальної служби О.Г. Дорогавцевої

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019