Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Свято здоров’я та спорту

У двох структурних підрозділах ЛНУ пройшло свято здоров’я та спорту.

Викладачі та студенти двох структурних підрозділів – навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму, а також факультету української філології та соціальних комунікацій – традиційно відзначили День здоров’я.

Студентська молодь нашого університету об’єдналася сьогодні задля спільної мети – активного та цікавого відпочинку,  що є запорукою здоров’я й духовної енергії. Старанно підготувавшись напередодні, студенти та викладачі вирушили до березового гаю біля мальовничої річки Айдар.

Розпочався захід з приготування традиційних страв – польової каші та козацького кулешу, а також смаколиків, які студентське братство підготувало заздалегідь.

Привітати студентів та викладачів завітали й ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка С.В. Савченко та проректор з науково-педагогічної роботи О.І. Бабічев, які поділилися враженнями від заходу та скуштували смачні страви.

Вагомою часткою свята стала спортивна програма з різноманітними конкурсами та змаганнями, яку допомогли організувати  викладачі кафедри фізичного виховання Н.О. Гайдук та П.В. Ярошенко. Студенти змагалися в естафетному бігові, перетягуванні канату, перенесенні води у спеціальному посуді та ін. Усі учасники змагань виявили ініціативу та активність,  продемонстрували спортивні навички, спритність, згуртованість. За словами П.В. Ярошенка,  головною перемогою у конкурсах стала справжня дружба та єднання студентів. Наприкінці заходу відбувся футбольний матч між об’єднаними командами факультету української філології та соціальних комунікацій і навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму.  

Сьогодні кожен студент мав гарну нагоду познайомитися з новими друзями, підтримати корпоративний дух і відчути себе частиною великого колективу одного з найстаріших та найпрестижніших ВНЗ східноукраїнського регіону.    

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019