Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Збори студентів

У Старобільському гуманітарно-педагогічному коледжі відбулися збори студентів.

На порядку денному зборів стояли питання про роботу органів студентського самоврядування у 2016-2017 навчальному році та вибори до їх складу на поточний навчальний рік.

З вітальним словом до студентів-активістів звернулася директор коледжу О.С. Ковпак, яка подякувала активним студентам за досягнення в культурно-масовій, волонтерській та суспільно-корисній роботі й наголосила на тому, що самоврядування студентів – це особлива форма ініціативної, самостійної, відповідальної громадської діяльності студентів з вирішення важливих питань життєдіяльності навчального закладу:  організації навчання, побуту, дозвілля, розвитку й підтримки молодіжних ініціатив. Протягом минулого року за активної участі та підтримки студентської ради коледжу було проведено велику кількість цікавих заходів різного спрямування. Серед них конкурси, виставки, інсценізації, інформаційно-просвітницькі програми, зустрічі з цікавими людьми. Усе це стало можливим завдяки активності студентів та їх відповідальному ставленню до дорученої справи.

До присутніх звернулася голова студентської ради Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу студентка групи ПО-3(9) Альона Остапенко, яка зазначила, що результативна робота й досягнення успіху можливе лише за умови дружної співпраці та посильної участі кожного студента в житті групи й коледжу.

На зборах також було оновлено склад студентської ради коледжу.

Найбільш хвилюючою частиною зборів стало відзначення студентів грамотами за активну участь у громадському житті та розвиток молодіжних ініціатив.

За інформацією Старобільського
 гуманітарно-педагогічного коледжу

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019