Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Міжнародний день студентського спорту

Студенти та викладачі навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту взяли участь у святкуванні Міжнародного дня студентського спорту.

Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативи Міжнародної федерації студентського спорту (FISU) в листопаді 2015 року та проводиться щороку 20 вересня. Вперше долучились до заходу і представники Луганської області, де організатором виступило Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

У змаганнях брали участь понад 100 студентів з ВНЗ регіону. Свято розпочалося з привітального слова Олімпійських чемпіонів та призерів Олімпійських ігор О.А. Бризгіної, В.А. Бризгіна та І.В. Янович. Вони дали старт флешмобу – вже традиційно учасники змагань виконали згинання та розгинання рук в упорі лежачи (22 рази).

Студенти ІФВіС взяли участь у всіх видах спортивної програми, які були представлені на заході. Самими масовими та видовищними виявилися пляжний волейбол серед чоловіків, стрітбол (чоловіки і жінки) та перетягування канату.

У змаганнях з волейболу пляжного було представлено 12 команд.   Честь інституту захищали: Ярослав Оніщенко, Олександр Шестак та Богдан Очкасов. У фінальній грі вони поступилися лише двома очками переможцям.

Стрітбол чоловічий представляли: Віталій Кондратенко, Іван Орлов, Микита Каліта та Андрій Українцев. У запеклій боротьбі  вони посіли друге місце з десяти команд. Валерія Горєлова, Олена Зінова та Любов Новікова у жіночих змаганнях зі стрітболу зайняли 5 місце.

У змаганнях з перетягування канату наші студенти – Богдан Зуяков, Сергій Синянський, Олександр Базалей, Ярослав Драмарецький, Андрій Лагутєєв, Ігор Дмитрієв, Євген Бабич та Олексій Дудковський зупинилися за крок до фінальної частини змагань.

Всі учасники змагань отримали масу емоцій. Сподіваємося, що святкування студентського спорту 20 вересня в Україні стане традиційним та буде сприяти пропаганді здорового способу життя серед студентської молоді.

За інформацією ІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019