Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Парад «Полтава вишивана»

Студенти та викладачі факультету іноземних мов взяли участь в арт-проекті.

День міста, важливе свято для усіх мешканців та гостей Полтави, відзначали  23 вересня, та продовжили наступного дня, 24 вересня. Цього року колектив студентів та викладачів факультету іноземних мов ЛНУ імені Тараса Шевченка вирішив взяти участь у традиційному арт-проекті “Парад “Полтава вишивана”. Навчальні заклади, підприємства, мешканці та гості міста – усі мали змогу приєднатися до урочистої ходи. З нагоди свята вулиці міста заповнені людьми в яскравих красивих вишиванках. Піднесений настрій цього дня скрасив погоду – із вечора суботи йшов дощ, та зранку погода була холодною. Але вже під час ходи вийшло сонце та осяяло довжилезну колону з людей у вишиванках.

Парад розпочався  о 12-й годині на Білій Альтанці і проходив по вулиці Соборності й Конституції, Первомайським проспектом, а завершився у парку культури «Перемога», де після параду усі мали змогу насолодитися стравами Полтавської кухні, пройти майстер-клас із вишивки та різноманітних видів декоративно-прикладного мистецтва.

Особливо хотілося б відзначити участь та захоплення подією наших студентів-іноземців, які з радістю йшли пліч-о-пліч із студентами-українцями у параді.  

Під час ходи представники навчальних закладів вигукували назви своїх альма матер,  і студенти факультету іноземних мов також підтримали це. У прозорому вересневому повітрі гордо лунало «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»!

За інформацією факультету іноземних мов

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019