Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Старобільська миля»

Студенти університету взяли участь у «Старобільській милі».

Легкоатлетичний забіг «Старобільська миля» проводиться щороку Старобільською райдержадміністрацією до Дня фізичної культури і спорту. Спортивний захід об’єднує активну молодь, пропагуючи здоровий спосіб життя та любов до рідного краю.

Учасниками цьогорічного заходу стали 236 осіб, серед яких учні загальноосвітніх шкіл Старобільщини, вихованці Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу та коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка, а також студенти навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту.  Спортсменів було поділено на 4 вікових категорії, у зв’язку з чим було проведено два забіги.

Розпочали змагання молодші юнаки, а також дівчата. Другий забіг був проведений серед чоловіків і хлопців, старше 13 років.

Студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка показали високий результат у «Старобільській милі». У віковій категорії «старші юнаки» друге місце посів Тарас Рибалко, який у запеклій боротьбі змагався за перемогу. Третій результат показав Ярослав Смульський.

Також організаторами було проведено святкову лотерею серед учасників забігу, переможцем якої стала студентка Коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка Карина Мацнєва. 

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019