Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Викладачі розпочали профорієнтаційну роботу

Викладачі факультету іноземних мов та навчально-наукового інституту культури і мистецтв розпочали профорієнтаційну роботу в Полтавській області.

З метою заохочення і формування позитивного відношення молоді до отримання вищої освіти на факультеті іноземних мов та в Інституті культури і мистецтв, а також підвищення іміджу ЛНУ імені Тараса Шевченка викладачі відвідали загальноосвітні школи Полтавської області в місті Кременчук, серед яких: загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів №8, 12, 26, 27, Кременчуцький педагогічний коледж імені А. С. Макаренка, Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному училищі імені А.С.Макаренка, Кременчуцький міжшкільний навчально-виробничий комбінат № 2, Кременчуцький професійний ліцей ім. А. С. Макаренка.

Відбулися зустрічі завідувачів кафедри романо-германської філології та кафедри теорії та практики перекладу з батьками 10-11 класів на загальних батьківських зборах у м. Полтава в провідних школах гуманітарного спрямування, серед яких: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38, загальноосвітня школа I-III ступенів № 29, Полтавська гімназія №17, Полтавська гімназія № 33.

Учнів професійно проінформували про напрями підготовки та спеціальності, за якими здійснюється підготовка у структурних підрозділах університету, що розташовані у місті Полтава, школярів та вчителів ознайомили із правилами прийому до ЛНУ імені Тараса Шевченка та нормативно-організаційною документацією, що регулює проведення вступної кампанії у 2018 році. Викладачі університету розповіли про організацію наукової діяльності та навчального процесу, умови проживання та дозвілля. Учнів запросили на Дні відкритих дверей у м. Полтава, десятикласників – до навчання на підготовчих курсах та подальшого вступу до нашого ВНЗ.

За інформацією факультету іноземних мов

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019