Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Зустріч з Миколою Томенком

20 вересня відбулася зустріч з відомим політичним діячем Миколою Томенком.

Микола Томенко, доктор політичних наук, професор, голова Фонду „Рідна країна”, відомий політичний діяч, радо зустрівся зі студентами та викладачами Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Продовжуючи акцію „Творимо український світ”, він презентував просвітницькі проекти, задум яких виник як свідомо сформоване в студентстві хобі – відшукувати забуті культурологічні „родзинки” України та пропагувати їх спільноті. Українські щорічники, навчальні посібники „Україна: історія Конституції”, DVD-диски „7 чудес України” (40 фільмів про найкрасивіші, найважливіші та найцікавіші місця нашої країни), аудіодиски „Класика української літератури. Живі голоси”, „Слуханка для української малечі” стали методологічною скарбницею нашої бібліотеки, прекрасним наочним матеріалом для моделювання уроків для учнів загальноосвітніх шкіл. Крім того, бібліотека університету отримала в подарунок новітню літературу юридичного, економічного та гуманітарного спрямування, яку передав юридичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Проектна діяльність Миколи Томенка та його однодумців – це щира, непримусова, небайдужа позиція справжнього громадянина заявити про свою позицію – пишатися рідною землею у всіх її проявах – від рослини до людини, від джерела до фортеці, від Сходу до Заходу. Ця зустріч надихнула студентів різних спеціальностей нашого закладу на створення власних проектів. Сподіваємось, це бажання дасть свої результати і ми розробимо та презентуємо „Рідну Луганщину” таку, яку знаємо, якою захопляться українці.

Світлана Негодяєва,
доцент кафедри української літератури

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019