Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Вибори студентського самоврядування

У навчально-науковому інституті історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук відбулись вибори студентського самоврядування.

Самоврядування у вищий школі є одним з найважливіших компонентів студентської самоорганізації та залучання майбутніх спеціалістів до суспільного життя. Студентське самоврядування НН ІІМВСПН, з одного боку, інтегроване до загальноуніверситетських самоврядних структур, з іншого, має свої особливості, що обумовлені неповторною атмосферою та культурою інституту. Так, в інституті функціонує «СКІФ», що є конгресом зі своїм президентом та секторами по різних напрямках.

На виборах «СКІФу», що відбулись на цьому тижні, президентом було обрано Євгенію Шевцову, яка своєю основною метою визначила необхідність долучити до самоврядування якомога більшу кількість студентів інституту. Також істфаківці визначились з віце-президентом – на цю посаду було обрано Дашу Черевату. Голову студентської ради гуртожитку – Миколу Камінського та профорга інституту – Анастасію Нізійову було переобрано на другий термін.

Під час зборів були сформовані сектори з науки, інформації, побуту, а також культурно-ініціативний та спортивний. Як наслідок, практично кожен студент отримав можливість знайти себе в сфері, яка йому до вподоби.

За інформацією НН ІІМВСПН

 

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019