Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Магістрантка – призер Стипендіальної програми

Магістрантка НН ІФВіС спеціальності «Середня освіта. Фізична культура» стала призером Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука та Global Office.

У серпні  2017 року стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука у партнерстві з громадською організацією Global Office провели перший літній табір «YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity». 100 учасників – 50 студентів з тимчасово переміщених ВНЗ та 50 з університетів інших регіонів – разом розробили 13 соціальних проектів з метою покращення та об’єднання країни.

За рішенням журі чотири найкращі проекти ( «GetEQ»«#Правда_можеш», «ART станція» та «Discover Another Realities») отримали фінансування від Фонду Віктора Пінчука та менторську підтримку від громадської організації Global Office.

Третє місце отримав проект «ART станція» , ініціатором якого  стала магістранта навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту спеціальності «Середня освіта. Фізична культура» Сніжана Порохня  (науковий керівник доцент О.В. Отравенко).

Проект передбачає створення психосоціальних центрів реабілітації для дітей, які проживають у прифронтових зонах.  

Пілотний проект буде реалізовано у Станиці Луганській. Відсутність культурних центрів та платформ для комунікацій та загальний депресивний стан населення призводять до зниження показників соціалізації дітей, розвитку негативних фонових явищ та обмежує доступ до культурно-духовного розвитку. Учасники проекту пропонують створити центри, які нададуть дітям доступ до психологічної реабілітації засобами арт-терапії та забезпечить їх комплексною психосоціальною підтримкою. Цей проект отримав найбільше фінансування від Фонду Віктора Пінчука та менторську підтримку від громадської організації Global Office –. 10.000 грн.   

Професорсько-викладацький склад навчально-наукового  інституту фізичного виховання і спорту вітає Порохню Сніжану і бажає творчих успіхів у  реалізації проекту!

За інформацією НН ІФВіС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019