Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у проекті

Студенти ЛНУ продовжують брати участь у проекті «Консолідація зусиль для попередження та подолання наслідків насильства в сім’ї».

На Луганщині «International Alert» реалізує проект «Консолідація зусиль для попередження та подолання наслідків насильства в сім’ї», за підтримки Європейського Союзу. Метою проекту є психосоціальна підтримка сімей місцевих жителів і вимушено переміщених осіб сіл Луганської області а також фахівців допоміжних професій, які є постраждалими внаслідок військового конфлікту на Сході країни.

Студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка за підтримки студентської соціальної служби університету у складі мобільної бригади продовжують здійснювати виїзди, й нещодавно відвідали одне з сіл Старобільщини. Фахівці центру психосоціальної адаптації та волонтери провели арт-терапевтичні майстер-класи для дітей, підлітків та дорослих.

Жителі села подякували гостям та подарували захоплюючі творчі виступи. А наприкінці зустрічі, об’єднавшись у дружнє коло, волонтери пригощали дітей смаколиками та солодощами.

За словами координатора Центру психосоціальної адаптації м. Старобільська Олени Дорогавцевої, формат діяльності мобільних бригад «психологічна допомога – вдома» ‒ це оптимальне та ефективне надання психосоціальної допомоги і підтримки населення сіл.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019