Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Кубок з футболу

У Кремінній пройшов Кубок з футболу, присвячений Дню фізичної культури і спорту України.

На базі спортивного комплексу “Олімп” в м. Кремінна відбувся Кубок навчально-наукового інституту фізичної культури і спорту з міні-футболу серед студентських чоловічих і жіночих команд, присвячений святкуванню Дня фізичної культури і спорту в Україні.

Регламент проведення змагань припускав формування учасників команд за інтересами; склад команди – вісім гравців (п’ять польових і один воротар).

У Кубку ІФВіС серед чоловічих команд місця розподілилися таким чином:

  1. “Зоря”,
  2. “Вікторія”,
  3. “Блискавка”,
  4. “Олімп”,
  5. “Шторм”,
  6. “Плавці”.

У фінальній грі команда ” Зоря”, основу якої склали студенти третього курсу спеціальності “Спорт”, з рахунком 7 : 2 перемогла команду  “Вікторія”.

У ” жіночому” Кубку ІФВіС взяли участь дві футбольні команди – “Шалені бджілки” та “Cool Girls”. Перевага цього дня була явно на стороні перших. Гра закінчилася з рахунком 5 : 0.

Але головне те, що вона принесла багато задоволення і позитивних емоцій не лише гравцям, але і уболівальникам, які спостерігали за усіма іграми.

Кращими гравцями турніру було визнано Оніщенка Ярослава (3 курс, «Спорт») та старшого викладача кафедри спортивних дисциплін Полулященко Тетяну Леонідівну.

Переможці і команди-призери були нагороджені грамотами і солодкими призами від організаторів змагань.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018