Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Арт-терапевтичний семінар

Арт-терапевтичний семінар у місті Одеса на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.

Аспірант навчально-наукового інституту педагогіки і психології Антон Назмієв та завідувач сектором студентської соціальної служби університету Олена Дорогавцева стали учасниками навчального семінару з арт-терапії та конфліктології «Педагогічно-терапевтична робота з дітьми і підлітками, травмованими війною», організатором якого стали провідні фахівці товариства stART-international e.V. (Німеччина).

Семінар проходив у місті Одеса на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського. Учасниками семінару стали 120 волонтерів, психологів та педагогів.

У найближчий час товариство «Європа без кордонів» у співпраці з «Асоціацією арт-терапевтів України» та ГО «Реабілітаційний центр Святого Павла» за підтримки Deutsche Gesellschaftfür Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та за дорученням уряду Німеччини організує проект «Подолання психотравми та профілактика ПТСР у дітей та підлітків заради майбутнього України». Мета проекту – імплементація в освітню та терапевтичну практику методів інтегрально-педагогічної терапії мистецтвом з метою подолання психотравми у дітей та підлітків, які стали жертвами війни в Україні.

За інформацією навчально-наукового

інституту педагогіки і психології

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018