Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Літня практика

У літній період студенти спеціальності «Здоров’я людини» пройшли практику в дитячих оздоровчих таборах.

У липні–серпні студенти ІІ–ІІІ курсів навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту проходили літню практику в оздоровчому таборі ДОК «Райський куточок» (м. Бердянськ). Своїми враженнями про практику діляться студентки спеціальності «Здоров’я людини» Валерія Рижкова і Альвіна Світлична.

Студентки розповіли про свої враження та набутий досвід. «Для нас це був перший досвід, тому ми природно хвилювалися, так як жодного разу не працювали з такою кількістю дітей», – говорять дівчата. Студентки згадують: «Перші три дні були дуже напруженими, іноді хотілося все кинути і поїхати, але вирішивши усі організаційні питання і втягнувшись у роботу, ми зрозуміли, що це весело та зовсім не складно.

Протягом зміни, ми разом з дітьми жили табірним життям: грали і танцювали, веселилися і виконували різні завдання, ходили на море, сміялися і плакали, лікувалися і співали, вчилися чомусь новому, відкривали в собі різні таланти, і загалом, круто проводили час. І ось коли підійшов кінець нашої практик, ми були раді, що нарешті настане «свобода», та проте, шкодували, що цих прекрасних днів більше не буде. На закритті зміни було дуже складно, ми плакали, наші обійми були такими міцними, слова теплими і щирими, у наш бік лилося багато слів «Спасибі!» і «Ми Вас любимо і ні коли не забудемо». Це було дуже приємно. Нам не хотілося відпускати наших діток – вони стали нам такими рідними».

Табір закінчився, як і педагогічна літня практика студентів. У таборі вони знайшли нових друзів, дізналися багато нового для себе і про себе, зарядилися приголомшливою атмосферою, і обіцяють знову туди повернутися.

За інформацією кафедри
фізичної реабілітації та здоров’я людини

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018