Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Легкоатлетичний крос

Студенти і викладачі навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту організували легкоатлетичний крос.

У цьому році крос був присвячений Дню фізичної культури і спорту України. В мальовничих околицях спортивного комплексу «Олімп» у м. Кремінна проходили спортивні «баталії» на дистанції 1000 м. серед дівчат та 2000 м. серед юнаків.

Забіги проходили в цікавій спортивній боротьбі, що викликало жвавий інтерес у студентської молоді. За результатами змагання переможцем легкоатлетичного кросу серед юнаків став студент ІІІ курсу спеціальності «Фізична культура і спорт. Спорт» Андрій Лисенко з результатом 6 хв 12 с. Друге місце посів студент ІІІ курсу спеціальності «Фізична культура і спорт. Спорт» Ілля Суморок з результатом 7 хв 05 с.  На третьому місці –  Станіслав Мальцев, студент І курсу спеціальності «Середня освіта. Фізична культура» з результатом 7 хв 10 с.

У дівчат перемогу здобула студентка ІІІ курсу спеціальності «Фізичне виховання» Любов Новікова з результатом 3 хв 55 с, на другому місці ‒ студентка 3 курсу спеціальності «Середня освіта. Фізична культура» Катерина Єфремова  (результат 3 хв 56 с), третє місце посіла Тетяна Коптєва ‒ студентка 3 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт. Спорт», яка здолала дистанцію за 4 хв 19 с.

Призери змагань були нагороджені грамотами та солодкими призами.  Всі учасники отримали також великий емоційний та фізичний заряд бадьорості.

За інформацією НН ІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018