Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Засідання студентської молоді

У Коледжі ЛНУ імені Тараса Шевченка відбулося засідання студентської молоді, яка проживає у гуртожитку.

Для першокурсників Коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка з початком навчального року розпочався новий, самостійний етап у житті. Проживання у гуртожитку є економічно вигідним, що є важливим фактором під час навчання.

На початку засідання заступник директора з виховної роботи Ю.М. Іванова привітала молодь з початком навчального року, побажала досягнень та акцентувала увагу на необхідності дотримання правил проживання у гуртожитку.

На захід завітала медичний працівник університету Л.Є. Корнієнко. Вона розповіла про дотримання санітарно-гігієнічних умов у кімнатах та особливості профілактики різноманітних захворювань.

Комендант гуртожитку Н.І. Васякіна та вихователь Д.Ю. Карпенко акцентували увагу присутньої на заході молоді на моральних цінностях, які повинні розвивати у собі студенти. Особливо Наталія Іванівна наголосила на правилах поводження з побутовою технікою та розповіла про послідовність дій  у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

«Протягом навчального року стіни нашого університету стануть для вас рідною домівкою і ми повинні її берегти», ‒ підсумувала заступник директора коледжу Ю.М. Іванова.

 Олег Черниш,прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018