Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Засідання Молодіжного клубу

Нещодавно на факультеті іноземних мов відбулося перше навчальному році засідання Молодіжного клубу східних культур.

На заході були присутні студенти, що вивчають китайську, японську, арабську і турецьку мови, викладачі і гість – декан факультету російської мови та літератури Ланьчжоуського політехнічного університету Лі Ялінь. 

Зі вступним словом до студентів звернулася завідувач кафедри східних мов Н.В. Федічева, яка запропонувала теми для обговорення на засіданнях, надала студентам країнознавчі матеріали та повідомила, що засідання Клубу будуть проводитися один раз на місяць.

У заході також взяв участь  пан Лі Ялінь, який   розповів студентам про деякі особливості китайської мови і навів цікаві факти побутового життя в Китаї. Це викликало жваву дискусію серед молоді, в ході якої студенти і гість спілкувалися китайською і рідною мовою.

 

Наприкінці засідання молодь радісно сприйняла новину про те,  що у 2017-2018 н.р. буде продовжено традицію проведення театрального фестивалю «Чарівні фарби». Н.В. Федічева ознайомила студентів з історією заходу  в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка  і підкреслила, що проведення театрального фестивалю є характерною ознакою  престижних ВНЗ Європи та Сполучених Штатів Америки. Головною метою «Чарівних фарб» є популяризація вивчення східних мов серед студентської і учнівської молоді, поглиблення знань про культурні особливості народів Сходу, а також формування позитивного іміджу майбутніх філологів і перекладачів.

За інформацією факультету іноземних мов

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018