Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Блискуча перемога

Студент навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту став чемпіоном світу з пауерліфтингу.

Спортсмени нашого університету продовжують здобувати міжнародні нагороди та прославляти ім’я рідної Альма-матер. Так нещодавно магістрант спеціальності «Фізична культура і спорт» навчального-наукового інституту фізичного виховання і спорту, майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу Данило Ковальов став чемпіоном світу серед юніорів.

Змагання, участь в яких взяли більше 150 спортсменів з 24 країн світу, проходили в м. Орландо (США) з 28 серпня по 3 вересня. Данило Ковальов виступав у ваговій категорії 105 кг і в усіх трьох вправах пауерліфтингу завоював медалі чемпіонату. У присіданні зі штангою спортсмен здолав 390 кг та здобув срібну медаль; у жимі лежачи Данило показав третій результат – 272,5 кг. Найбільш вдалим був виступ у тязі, де наш студент виборов золото чемпіонату з результатом 320 кг.

Гарні показники дозволили Данилові вперше у своєму житті стати чемпіоном світу. Золота медаль у сумі триборства (982,5 кг) – гідний подарунок до початку навчального року! 

Вітаємо спортсмена та його тренера викладача кафедри Олімпійського та професійного спорту Володимира Григоровича Саєнка. Бажаємо успіхів та перемог у спортивній діяльності.

За інформацією НН ІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018