Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Змагання Всесвітньої Універсіади

Закінчились змагання Всесвітньої Універсіади 2017 у м. Тайпей, Південа Корея.

Нещодавно завершилися  всесвітні міжнародні студентсько-молодіжні спортивні змагання Універсіада 2017. Збірна команди України посіла 6 місце у командному заліку, завоювавши 36 медалей різного ґатунку. Важливу роль у досягненнях наших спортсменів відіграли студенти навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту.

 

Дві золоті медалі у командних змаганнях «Team Event» завоювали заслужений майстер спорту України Олександр Горшковозов та майстер спорту України міжнародного класу Анстасія Недобіга. Обидва спортсмени є магістрантами навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту  спеціальності «Спорт».  Випередивши суперників з Канади майже на 36 балів, вони продемонстрували неймовірну самовіддачу та довели, що є однією з найсильніших пар у світі зі стрибків у воду.

Своїми виступами на змаганнях можуть пишатися й інші студенти нашого університету, які взяли участь у заході. Студент 4 курсу спеціальності «Фізичне виховання», майстер спорту України зі стрибків у воду Станіслав Оліферчик завоював срібну медаль зі стрибків у воду. Студент 3 курсу спеціальності «Фізичне виховання», майстер спорту України Євген Юденков отримав срібну медаль у командному заліку у складі чоловічої збірної команди України зі спортивної гімнастики, випередивши збірну команду Росії. В особистому заліку Євген посів шосте місце у багатоборстві.

Бронзову медаль у складі жіночої збірної команди України з волейболу здобула магістрантка навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту спеціальності «Фізична культура і спорт», майстер спорту України міжнародного класу  Ганна Кириченко.

Студенти нашого університету здобули 5 з 36 медалей, які завоювала на змаганнях збірна України. Вітаємо переможців та призерів Універсіади, бажаємо подальших досягнень та здобутків.

За інформацією НН ІФВС

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018