Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

ННІФМІТ у Рубіжному

Новий навчальний рік Навчально-науковий інститут фізики, математики та інформаційних технологій розпочинає у Рубіжному.

Навчально-науковий інститут фізики, математики та інформаційних технологій у зв’язку з необхідністю організації повноцінного навчального процесу, в умовах тимчасового переміщення університету, розпочав навчальний процес на базі приміщень університету за адресою м. Рубіжне, пров. Клубний, 12.

Студенти та педагогічний колектив ВП «Рубіжанський політехнічний коледж імені О. Є. Порай-Кошиці ЛНУ імені Тараса Шевченка» привітливо прийняли у своїх стінах студентів ННІФМІТ.

1 вересня колективом ВП «Рубіжанський політехнічний коледж імені О. Є. Порай-Кошиці» було проведено урочисту лінійку, на яку запросили в якості гостей колектив та студентів ННІФМІТ. Було надано слово почесному гостю Меняйленку О.С. – проректору з науково-педагогічної роботи, та директору Інституту Могільному Г.А. Вони побажали студентам творчих та наукових досягнень та виразили сподівання на довгу та плідну працю у нових стінах.

Директорат ННІФМІТ зичить усім викладачам творчої наснаги та нових здобутків на науково-педагогічній ниві. Здоров’я вам, тепла й любові!

Зі святом вас!

За інформацією ННІФМІТ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018