Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Свято розуму та знань

У ЛНУ імені Тараса Шевченка урочисто відзначили 1 вересня.

Радісний гомін, що лунав сьогодні у стінах нашого університету, ознаменував початок навчального року ‒ довгоочікуваної події як для викладачів, так і для студентської молоді. 1 вересня традиційно розпочалися навчальні заняття у школах та ВНЗ по всій Україні.

Свято знань у ЛНУ імені Тараса Шевченка цього року розпочалося зі вступної лекції, під час якої студенти ознайомилися з освітніми традиціями нашого університету. Директори та декани структурних підрозділів привітали молодь та побажали здобутків у навчанні.

Урочистий захід, присвячений Дню знань, розпочався на університетській площі із внесення державного прапора України та прапора ЛНУ імені Тараса Шевченка. Це почесне право було надано студентам Богдану Шевченко та Кирилу Сисоєнко.

Студентів, викладачів та гостей свята привітав ректор університету С.В. Савченко. Він передав вітання студентам та викладачам від голови наглядової ради В.С. Курила. Сергій Вікторович згадав історію становлення університету та роки евакуації в часи Другої світової війни. Підсумовуючи свою промову, науковець запевнив, що завдяки спільній праці ми переможемо та досягнемо успіхів.

Викладачі та студенти Луганського національного університету докладають зусиль для розвитку рідної Альма-матер. Завдяки своїй кропіткій праці велика родина шевченківців здобуває нові перемоги та здобутки. Педагоги та співробітники доклали багато зусиль для організації успішної вступної кампанії. Під час урочистого заходу, кращим співробітникам приймальної комісії були вручені грамоти за плідну роботу.

З початком нового навчального року присутніх привітав голова студентського самоврядування  Луганського національного університету  імені Тараса Шевченка  Ярослав  Чепель. Він зазначив, що наш навчальний заклад є одним із провідних не тільки в Луганській області, але й в Україні та побажав студентам успіхів у науковій і творчій діяльності.

Приємним подарунком для кожного першокурсника став значок з гербом ЛНУ імені Тараса Шевченка, який є символом приналежності до нашої Альма-матер. Але найбільш емоційним був момент промови урочистої клятви студента. Ніонела Кобиляцька та Михайло Влайков від імені всіх першокурсників присягнули наслідувати заповіти корифеїв науки, сприяти збереженню кращих традицій університету, берегти честь і гідність  студента.

Яскравими та вражаючими були творчі виступи нашої студентської молоді. Над університетською площею лунали чарівні українські пісні, які пробуджували найтепліші почуття єдності та впевненості у майбутньому.

Студент Луганського національного університету імені Тараса Шевченка – це почесне звання, яке потребує наполегливості у досягненні мети та здобутті якісної освіти. Бажаємо нашій молоді успіхів у навчанні та позитивних вражень від студентського життя. 

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2018