КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

У зв’язку з наявністю вакантних посад Луганський національний університет імені Тараса Шевченка оголошує конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників:

• директора навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин та соціально-політичних наук (1 посада);
  • завідувача кафедри політології та правознавства (1 посада); товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів (1 посада); соціальної роботи (1 посада); історії України (1 посада);
  • професора кафедри алгебри та системного аналізу (1 посада);
  • доцента кафедри історії України (1 посада); дошкільної та початкової освіти (1 посада);
  • старшого викладача кафедри фізичної реабілітації та здоров’я людини (1 посада).

Термін конкурсу: 2 місяці з дня опублікування оголошення в засобах масової інформації.

Термін подачі документів: 2 тижні з дня опублікування в засобах масової інформації.

Необхідні документи та заяву про участь у конкурсі подавати до відділу кадрів.

НАША АДРЕСА: пл. Гоголя, 1, м. Старобільськ, Луганська обл., 92703