Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Підготовка до навчального року

У Луганському національному університеті триває підготовка до навчального року.

Початок навчального року – довгоочікувана подія для викладачів та студентів. Зустріч з друзями, наставниками, незабутні емоції від перших занять, нові знання – усе це незабаром очікує майбутніх першокурсників та студентську молодь нашого університету.

До початку 2017-2018 навчального року підготовлені усі структурні підрозділи університету. Затверджено навчальні плани, підготовлено аудиторії та бібліотеку. Цього року в ЛНУ імені Тараса Шевченка значно покращилися матеріально-побутові умови, зокрема виконано сучасний та якісний ремонт гуртожитку, де створено комфортні умови для проживання молоді та викладачів.

Нового навчального року буде оптимізовано структуру університету, заплановано ремонтні роботи в начальних корпусах, що є важливою передумовою якісних змін освітнього процесу.

Свято 1 вересня розпочнеться зі вступної лекції, під час якої студенти зможуть вкотре усвідомити почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу.

Наразі тривають останні приготування до урочистого мітингу, під час якого першокурсники перед університетською сім’єю урочисто приймуть клятву студента. Також на святкуванні будуть присутні військовослужбовці, які вступили на навчання до одного з найстаріших ВНЗ східноукраїнського регіону.

Новий навчальний рік відкриває широкі можливості для студентської родини. Докладаючи зусиль, кожен зможе досягти значних успіхів та самореалізуватися як у науковій, так і творчій діяльності.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019