Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Свято єдності й гордості

Викладачі та студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка взяли участь у районних святкуваннях, присвячених Дню незалежності України.

Особливу роль у становленні української нації відіграв 1991 рік. Саме тоді наш народ виборов довгоочікувану незалежність та розпочав розвиток власної держави. 24 серпня для кожного українця є днем національної гордості та пошани до борців за свободу Батьківщини.

Районні святкування розпочалися з виставки кращих робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва та ярмарку продуктів сільського господарства. Усіх бажаючих пригощали смаколиками, даруючи неймовірну атмосферу свята та народного колориту.

З офіційними привітаннями до жителів та гостей міста звернулися заступник голови районної державної адміністрації О.О. Григоренко та голова Старобільської районної ради М.О. Кулачка. Вони акцентували увагу на цінностях українського народу та зазначили, що історичний шлях державотворення був складним та тернистим. Наприкінці промови присутні вшанували пам’ять борців, полеглих за незалежність України, хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятних знаків.

З нагоди 26-річниці незалежності України за сумлінну працю на благо держави, вагомі результати, досягнуті у професійній діяльності грамотами районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені активні жителі Старобільщини.

Волонтери та координатори Центру психосоціальної адаптації, в рамках акції «Серцем в Україні» влаштували майстер-клас з виготовлення сувенірів. Кожен бажаючий зміг власноруч виготовити подарунки для військовослужбовців збройних сил України та жителів міст та селищ, які знаходяться поблизу від лінії розмежування. Цікавою та захопливою виявилася акція, де кожен бажаючий зміг продемонструвати свої знання з географії України та знайти на карті нашої держави назви обласних центрів.

Продовженням свята стали виступи колективів художньої самодіяльності Старобільщини. Творчо та креативно артисти вітали містян з Днем незалежності України. Кожен виступ був наповнений неймовірним позитивом, щирими емоціями та палким почуттям любові до рідної країни.

День Незалежності для кожного українця є уособленням свободи, гідності та єдності. Тож єднаймося та прославляймо нашу країну разом!

Олег Черниш, прес-центр

ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019