Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Державний символ України

Сьогодні о 9-й годині ранку у сквері біля стели Тараса Шевченка у місті Кремінна пройшла церемонія підняття Державного Прапора. 

«Сьогодні для нас прапор – це більше, ніж символ, бо за нього борються і гинуть наші хлопці і дівчата в зоні проведення АТО. Ми щиро впевнені в тому, що синьо – жовтий стяг незабаром замайоріє над  Луганськом», – сказала на церемонії голова Кремінської райдержадміністрації Наталя Чехута. 

Святковий урочистий захід відбувся за участі керівників району і міста, керівництва Сколівського, Буського, Перемишлянського, Радехівського та Турківського районів Львівської області, військовослужбовців 58 – ї бригади ЗСУ, духовенства, громадськості, молоді, а також викладачів та співробітників навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту.

Після закінчення заходу відбувся патріотичний автопробіг вулицями міста Кремінна та прилеглими населеними пунктами. В акції взяли участь директор навчально-наукового інституту Ю.М. Полулященко та заступник з соціально-гуманітарної роботи О.М. Брусак.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019