Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День Державного Прапора України

Викладачі, співробітники та студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка приєдналися до районних святкувань з нагоди Дня Державного Прапора України.

Державний прапор – це символ багатовікової     історії      українського державотворення, волелюбної духовної сили нашого народу та єдності поколінь. Особливого значення стяг набув під час військових подій на сході України, і став символом вільної, непереможної людини. Жовто-блакитні  барви прапора стали для кожного українця приводом для поваги та гордості.

Районні святкування на Старобільщині розпочалися урочистою церемонією підняття Державного Прапора України на центральній площі міста. Після привітання присутніх з державним святом відбулося нагородження кращих виконкомів району «За високі досягнення» та до Дня Прапору.

З вітальним словом до присутніх звернувся народний депутат України, голова наглядової ради ЛНУ Віталій Семенович Курило. «Наш український прапор ‒ це своєрідний подразник для ворогів, адже він є свідченням нескореності та символом незалежної і вільної України», ‒ наголосив депутат.

Привітали старобільчан та гостей міста зі святом і вихованці Старобільського районного Будинку творчості дітей та юнацтва, виконавши на головній площі міста патріотичний танок-композицію, який створив святковий та піднесений настрій.

Наприкінці мітингу відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Свято Прапора дає змогу вкотре усвідомити незламність українського духу та гордість за власну Батьківщину. Тож, єднаймося навколо традицій та пишаймося державними символами! Зі святом!

Прес-центр ЛНУ
 імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019