ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ 2017 РОКУ!

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2006 року №1361 «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів» ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» повідомляє про видачу одноразової адресної грошової допомоги у п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму випускникам 2017 року, які навчались за державним замовленням за напрямами та спеціальностями педагогічного профілю.

Для її отримання необхідно:

1. При працевлаштуванні у загальноосвітні та професійно-технічні навчальні заклади укласти договір про роботу на посадах педагогічних працівників не менше як три роки;
  2. Подати до Університету наступні документи до 20.09.2017 року:
  • договір про працевлаштування (в з-х примірниках);
  • заяву про надання одноразової адресної грошової допомоги;
  • копію паспорта (1,2,11 стор.);
  • копію ідентифікаційного номеру;
  • копію трудової книжки з відповідним записом, завірену в установленому порядку (за основним місцем роботи);
  • для випускників, працевлаштованих у НВК «ДНЗ-ЗНЗ», також необхідно подати довідку про роботу в шкільному підрозділі цього навчального закладу.

Документи подаються за адресою:

м. Старобільськ, пл. Гоголя 1 (з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – до 16.00).

Інформація за телефоном: (06461)2-16-05, 050-763-0651.