Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Webometrics оприлюднив оновлену версію світового рейтингу

Webometrics опублікував рейтинг університетів світу станом на липень 2017 р.

Липневий світовий рейтинг Webometrics Ranking of World’s Universities охоплює 11992 університетів та навчальних закладів з усього світу. До нього увійшли і 330 навчальних закладів з України.

За даними рейтингу Луганський національний університет імені Тараса Шевченка посів 40 місце серед вітчизняних вишів, серед вищих навчальних закладів країн Центральної та Східної Європи – 400, а у європейському рейтингу нам дісталося 1411 місце. Крім того, у континентальному рейтингу наш виш зайняв 3381 позицію, а у світовому – 5282.

Нагадаємо, що рейтинг університетів світу Ranking Web of Universities визначає рівень їх присутності в мережі Інтернет (показники відвідуваності сайту та його дизайн до уваги не беруться). При цьому враховуються такі показники: кількість сторінок у домені вишу (враховуються всі піддомени) відповідно до даних Google, Yahoo та Bing Search; загальна кількість унікальних зовнішніх посилань, отриманих сайтом, відповідно до Yahoo Site Explorer; кількість завантажених на нього файлів у форматах Adobe Acrobat (.pdf), Adobe PostScript (.ps), Microsoft Word (.doc) та Microsoft Powerpoint (.ppt), яка визначається з використанням Google, Yahoo та Bing; загальна кількість статей науковців закладу (враховуються наукові праці що включені в Google Scholar (з 2006 по 2010 рік), та статті опубліковані в світових наукових виданнях (2004 – 2008 рр.) за розрахунками SIR Scimago.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019