Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у Літній школі

Науково-педагогічний склад факультету іноземних мов взяв активну участь у Літній школі педагогічної майстерності.

Викладачі кафедри романо-германської філології ЛНУ і на літніх канікулах продовжують підвищувати свій професійний рівень завдяки спеціалізованим тренінгам, організованим Британською Радою в Україні.

Так, у рамках проекту «Англійська мова для університетів», викладачі факультету іноземних мов, взяли активну участь у Літній школі педагогічної майстерності (13 ‒ 19 липня 2017 року, м. Києв) (Teacher Development Summer School) за підтримки менеджерів, менторів і тренерів Британської Ради в Україні. До Літньої школі педагогічної майстерності були залучені представники 20 вищих навчальних закладів України.

Доцент кафедри К.В. Кіреєнко успішно представила наш університет у якості тренера курсу «CIVELT: Language of ESP». З початком нового академічного року почнеться імплементація передового Європейського досвіду учасників Літньої школи в рамках університету у ході підготовки майбутніх спеціалістів. Сертифікати отримали: завідувач кафедри романо-германської філології С.О. Шехавцова (35-годинний курс «ESP Essentials» з основ методики викладання англійської для студентів немовних спеціальностей); викладачі кафедри романо-германської філології М.В. Вєрємєєва та Д.Ю. Груненко (42-годинний курс з методики викладання англійської мови професійного спрямування «CIVELT: Languageof ESP»).

Викладачі ЛНУ імені Тараса Шевченка висловлюють величезну подяку усім менеджерам, менторам і тренерам Британської Ради, залученим до проекту, та особисто головному менеджеру проекту «Англійська мова для університетів» Жанні Севастьяновій за чудову організацію Літньої школи педагогічної майстерності, незабутні враження, одержані знання та безцінний досвід! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

За інформацією кафедри
романо-германської філології ФІМ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019