Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Webometrics-2015: ЛНУ випередив усі луганські виші

Упевнено увійшов до тридцятки популярних вишів у мережі Інтернет Луганський національний університет імені Тараса Шевченка.

 

За даними світового рейтингу Webometrics-2015 Україна ЛНУ випередив усі вищі навчальні заклади Луганщини. Про це повідомили в ректораті вишу. «Ми зайняли 27 місце в рейтингу, обійшовши на 7 позицій Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. Решта вишів не потрапили навіть у першу 100», – розповіли у ЛНУ.

Крім того, у ректораті зазначили, незважаючи на вимушену евакуацію і складну ситуацію, в якій опинився навчальний заклад, університет помітно поліпшив свої позиції. У порівнянні з минулим роком, він піднявся в рейтинговій таблиці практично на десять пунктів.

Нагадаємо, що Webometrics – це вебометрічний рейтинг університетів світу, за яким аналізують ступінь присутності університетів в інтернет-просторі. Рейтинг складають із 2004 року і публікують двічі на рік.

У процесі складання розробниками оцінюється змістовна та інформаційна складова web-сайту вишу, тобто враховується якість науково-методичних матеріалів навчального закладу, цитованість наукових робіт, кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту, кількість завантажених на нього файлів, зовнішні посилання на ресурс. Однак, як зазначають розробники, при складанні рейтингу дизайн ресурсу і показники відвідуваності до уваги не беруться.

Прес-центр ЛНУ (м. Старобільськ)

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019