Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Етап вступної кампанії

26 липня в університеті закінчився перший і основний етап вступної кампанії – прийом документів та складання вступних іспитів.

Вступні іспити проходили на перший курс денної та заочної форм навчання освітньої щаблі бакалавра.

27 липня в університеті розпочався черговий етап вступної кампанії – вступні іспити для абітурієнтів, які вже отримали певну освітню ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень). Згідно з правилами прийому в ЛНУ імені Тараса Шевченка у 2017 році такі категорії абітурієнтів мають право вступати або на перший курс зі скороченим терміном навчання (за відповідною спеціальністю), або на другий курс з нормативним терміном навчання (за іншою спеціальністю).

Для прийому вступних іспитів в університеті були створені фахові атестаційні комісії, розроблені програми підготовки та тести по кожній спеціальності. Іспити проходять у формі комп’ютерного тестування. Кожного абітурієнта супроводжує технічний секретар приймальної комісії.

27 липня іспити пройшли в творчій, доброзичливій атмосфері. Абітурієнти показали середній рівень підготовки. З отриманими результатами вони візьмуть участь в конкурсі.

Бажаємо всім удачі в проходженні на місця державного замовлення! Але якщо не пощастить потрапити на бюджет, можна укласти контракт. Вартість навчання в університеті дуже демократична і набагато менше, ніж в інших вузах України.

За інформацією приймальної комісії

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019