Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Бронзова медаль Всесвітніх ігор 2017

Старший викладач кафедри спортивних дисциплін ІФВС Семененко Дмитро став володарем нагороди Всесвітніх ігор 2017 року.

Х Всесвітні спортивні ігри, які проходять в Польщі (місто Вроцлав) і триватимуть до 30 липня, зібрали всіх кращих спортсменів неолімпійських видів спорту. До складу національної збірної, а це 80 спортсменів, увійшов і дворазовий чемпіон світу з пауерліфтингу заслужений майстер спорту України Дмитро Семененко.

Дмитро, власна вага якого склала 104 кг, виступав у важкій категорії, де були об’єднані спортсмени двох вагових категорій – до 93 кг і до 105 кг. Боротися за перемогу в таких умовах трохи складніше, тому що при визначенні переможця враховується не тільки сума піднятих кілограмів, а й власна вага спортсменів. Переможець визначається за спеціальною формулою (формулою Вілкса). Невелику перевагу має той спортсмен, власна вага якого є меншою.

Дмитро зібрав на змаганнях свою рекордну суму – 1042 кг, що дозволило йому стати володарем бронзової нагороди Всесвітніх ігор. При цьому він оновив рекорд світу в присіданні у своїй ваговій категорії (до 105 кг). Тепер це 432 кг! У третьому підході спортсмену вдалося подолати 440,5 кг(!!!). Але спроба не була зарахована суддями через технічну помилку – «фальстарт».

Вітаємо Дмитра та його тренера Галія Сергія Миколайовича – Заслуженого тренера України, завідувача кафедри Спортивних дисциплін, та бажаємо їм подальших успіхів на спортивних помостах світу!

За інформацією ННІФВС

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019