Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Вступні екзамени

22 липня у ЛНУ імені Тараса Шевченка почалися вступні екзамени.

У вступних екзаменах беруть участь тільки ті категорії абітурієнтів, яким Правилами прийому у 2017 року надане таке право. Серед них – учасники бойових дій, які захищали і продовжують захищати незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, брати участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення.

З різними частинами військовослужбовців в університеті склалися міцні і дружні стосунки, починаючи ще з 2014 року. Тепер згадуємо разом:

«Коли ми щойно евакуювалися і вас побачили, поспілкувалися з вами, у душу вселився спокій, що на Старобільщину ворог не полізе і ми можемо працювати, та віра, що перемога рано чи пізно буде за Україною!», – кажуть викладачі.

«Коли ми прийшли до університету і познайомилися з викладачами і студентами, відчули їх безмежний патріотизм і любов до України, ми зрозуміли, що не дарма ризикуємо життям!», – відповідають захисники.

Університет став для наших захисників другою домівкою: майже щодня вони заходять у гості, зустрічаються зі студентами, розповідають про свою малу Батьківщину, традиції та звичаї.

Представляючи західні регіони України, військовослужбовці беруть участь в усіх освітньо-виховних і наукових заходах університету, розвінчуючи міфи про «полярність» Сходу і Заходу України, виховуючи у студентів шанобливе й толерантне ставлення до наявного в Україні різноманіття культурних традицій, формуючи позитивний образ захисника Вітчизни; демонструючи приклад мужності, стійкості, любові до Батьківщини, високих моральних якостей.

Саме тому багато захисників Вітчизни виявили бажання вступити до університету для отримання вищої освіти. А ще вони враховують високу репутацію, потужний освітній та науковий потенціал, мужність і незламність університету під час російської агресії.

Вища освіта для військовослужбовців – це не тільки впевнене майбутнє, а й засіб попередження або подолання негативних психологічних станів, особистісних деформацій, що можуть розвинутися в них внаслідок постійного перебування в атмосфері надмірної безпеки, секретності й режимності життєдіяльності.

Разом ми переконані, що збудувати нову Україну зможуть тільки високоосвічені люди із сформованим науковим світоглядом, творчим мисленням, здатністю швидко приймати рішення в нестандартних ситуаціях. Люди, які довели свою відданість Батьківщині в боротьбі за її незалежність. Це, насамперед, учасники бойових дій та АТО.

Дякуємо Вам за героїчний внесок у відстоювання суверенітету і незалежності України. Для усіх нас, викладачів і студентів, Ви – яскравий приклад мужності, стійкості, любові до Батьківщини, високих моральних якостей. Ми віримо, що з такою армією перемога обов’язково буде за Україною!

За інформацією Приймальної комісії

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019