Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Інтерв’ю з випускниками

Випускники університету поділилися своїми враженнями від навчання та планами на майбутнє.

Учора в нашому університеті відбулося вручення дипломів про вищу освіту. Це знакова подія, яка стане дороговказом у подальшому житті наших випускників.

Випускниця спеціальності «Початкова освіта» Олена Поволоцька розповіла про особливості навчання, успіхи та досягнення в освітній діяльності:

 • Олено, як промайнули для вас роки навчання в нашому університеті?
 • У 2012 році я вступила до ЛНУ імені Тараса Шевченка. Розпочавши на 3 курсі професійну діяльність, а далі – продовжила навчання дистанційно і сьогодні отримала диплом про вищу освіту.
 • Чи виникали у вас труднощі, пов’язані з дистанційною формою навчання?
 • Навчаючись дистанційно, не вистачало спілкування з викладачами та товаришами. Але електронні технології для навчання дозволяють поєднувати роботу та освіту, є можливість самовдосконалюватися та розвиватися.
 • Які моменти студентського життя Вам запам’яталися найбільше?
 • Після першого року навчання в університеті, під час проходження практики в літньому оздоровчому таборі, я зустріла свого майбутнього чоловіка. Цей момент назавжди змінив моє життя на краще.

Олена Клига – випускниця спеціальності «Початкова освіта». Вручення дипломів про вищу освіту стало для дівчини довгоочікуваною подією.

 • Олено, які з вивчених предметів найбільше подобались?
 • Викладачі, які в нас викладали, є авторитетними фахівцями, і важко виокремити конкретну особу. Мені багато предметів подобалося і педагоги стали для нас справжніми наставниками.
 • Чи плануєте працювати за спеціальністю і які плани на майбутнє?
 • Два роки я працюю вже вчителем початкових класів. Це досить нова професія для мене, і спочатку було важко. Але згодом, завдяки навчанню в університеті, я здобувала необхідні знання, і моя професійна діяльність ставала все більш ефективнішою.

Яскравими спогадами зі студентського життя поділилася і випускниця спеціальності «Соціальна педагогіка» Катерина Воронкіна. «Роки навчання для мене промайнули непомітно. За цей час я знайшла нових друзів та отримала море позитивних вражень. Предмети, які я вивчала, знадобились мені і в повсякденному житті. Так психологія часто стає в пригоді під час спілкування з підлітками та сім’єю», ‒ зазначила дівчина.

Дипломи про освіту здобули й випускники коледжів нашого університету.  Аліна Таранухіна, яка навчалась у Старобільському гуманітарно-педагогічному коледжі за спеціальністю «Початкова освіта», не приховуючи радісних емоцій, розповіла про успіхи та досягнення.

 • Аліно, за роки навчання що запам’яталося вам найбільше?
 • Я завжди буду пам’ятати моїх друзів, які завжди були поруч. Також незабутні спогади залишаться про гуртожиток, життя в якому було дуже цікавим.
 • Які плани на майбутнє?
 • Уже протягом двох років я працюю в школі в Білокуракінському районі, беру активну участь у культурно-просвітницькому житті закладу.  
 • Що хочете побажати студентам та викладачам?
 • Я хотіла б подякувати нашим викладачам, які допомагали нам протягом навчання. А студентам бажаю наснаги та знайти гарних друзів.

Гул Коновалова приїхала до України з Середньої Азії. Постійно розвиваючись та вдосконалюючись, дівчина здобуває освіту та продовжує навчання в магістратурі.

«Я багато чула позитивних відгуків про Луганський національний університет імені Тараса Шевченка. В навчальному закладі працюють гарні викладачі, які завжди допомагають та надихають. Великою перевагою для мене стала можливість віддаленого навчання, оскільки не завжди є можливість бути присутньою на заняттях. Я не зупиняюся на досягнутому й працюю  спеціалістом з соціальної роботи», ‒ зауважила Гул.

Випускники Луганського національного університету імені Тараса Шевченка – це гордість нашого навчального закладу. Диплом нашого навчального університету – свідчення наполегливості та цілеспрямованості студентів, їх працьовитості та  завзятості. Колектив викладачів та студентів університету вітає випускників та бажає професійного зростання, майбутніх успіхів та досягнень.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019