Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у передачі «Тема дня»

Ректор ЛНУ взяв участь у дискусійній передачі «Тема дня» телеканалу «ЛОТ».

Запорукою успішного розвитку вищого навчального закладу є інформаційна підтримка та зв’язок з громадськістю. «Тема дня» ‒ дискусійна передача, що виходить в ефірі телеканалу «ЛОТ» та надає можливість разом із фахівцями обговорювати актуальні проблеми, шукати відповіді на нагальні питання та аналізувати події.

Ведуча програми, Олеся Вакуленко, розпочала діалог з питання про місце ЛНУ у консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України. І це зовсім не випадково, адже серед 288 ВНЗ України, що присутні у підсумковій таблиці консолідованого рейтингу, наш університет посів 52 місце. Крім того, за результатами рейтингу, ЛНУ імені Тараса Шевченка став кращим вищим навчальним закладом Луганська та Луганської області.

«Ми в цьому рейтингу посіли 52-е місце, і я вважаю, що для ВУЗа-переселенця це гарний результат. В області ми стали першими, чим, власне, і пишаємося», ‒ наголосив ректор.

У студії телеканалу Сергій Вікторович говорив також про роботу приймальної комісії та освітнього центру «Донбас-Україна» в університеті, правила прийому й цьогорічний випуск. Розповів ректор і про цілі та завдання, які ставить перед собою та колективом на новий навчальний рік.

«Планів у нас багато. По-перше ‒ зробити хороший набір, по-друге –забезпечити  всіх студентів, які потребують житло, місцем у гортожитку, по-третє ‒ поліпшити матеріально-технічну базу університету. Це наші пріоритети», ‒ підсумував він.

Участь ректора нашого університету у телевізійних програмі «Тема дня» є свідченням успішного розвитку нашого університету, який незважаючи на труднощі, успішно продовжує освітню діяльність, залишаючись еталоном якості української освіти. 

https://www.youtube.com/watch?v=30j2D5NVVcM

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019