Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Вручення дипломів

У Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулося урочисте вручення дипломів випускникам.

Довгоочікуваною та святковою подією у житті кожного студента є церемонія вручення дипломів – документу, який відкриває можливості працевлаштування, самореалізації та є гарантією успішного майбутнього. Протягом навчання, наші випускники наполегливо йшли до своєї мети, долаючи труднощі евакуації та військових подій на Луганщині. І завдяки самовідданій праці викладачів та студентів, випускники Луганського національного університету імені Тараса Шевченка отримали дипломи. Цього року наш навчальний заклад вже втретє за період вимушеної евакуації видає документи про вищу освіту, що є свідченням продовження багаторічних освітніх традицій.

Урочиста церемонія вручення дипломів розпочалася зі слів привітання від ректора ЛНУ імені Тараса Шевченка С.В. Савченка, який зазначив, що роки навчання надовго залишаться в пам’яті випускників. Ректор побажав успіхів та кар’єрного зростання, а також наголосив, що Луганський національний університет імені Тараса Шевченка – це вищий навчальний заклад, який відомий як в українському, так і в міжнародному освітньому просторі.

На заході були присутні директори та декани структурних підрозділів нашого університету, викладачі та студенти. З побажаннями та настановами до випускників звернулася декан факультету української філології та соціальних комунікацій Т.С. Пінчук. «Залишайтесь патріотами нашої держави, гордо несіть звання випускника Луганського національного університету та пам’ятайте, що ви обрали правильний шлях», ‒ зазначила Тетяна Степанівна.

У час прощання з університетом, друзями та викладачами найважливіші та найтепліші слова від імені всіх випускників вимовила випускниця спеціальності «Початкова освіта» Олена Поволоцька. «Наш університет – один із найпрестижніших вищих навчальний заклад східноукраїнського регіону. Я щиро вдячна викладачам за їх невтомну працю, знання та професіоналізм і запрошую абітурієнтів на навчання», ‒ зауважила Олена.

Особливу атмосферу щирості та святковості створили викладачі та студенти нашої Альма-матер, які виконали творчі номери та подарували гарний настрій усім присутнім.

Наприкінці заходу молодь ЛНУ імені Тараса Шевченка разом виконала гімн університету, і слова пісні ще довго лунали в серцях випускників.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019