Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Нові експерименти

На кафедрі лабораторної діагностики, хімії та біохімії розпочато нові експерименти.

Літня пора асоціюється у кожного з нас по-різному: для когось це відпочинок біля моря, похід у гори або час проведений у колі друзів та веселої компанії, для інших – час визначення свого майбутнього, вступних кампаній у ВНЗ, екзаменів.

Але літо це і пора підведення підсумків навчального року в університетах та підготовка до нового навчального року. На кафедрі лабораторної діагностики, хімії та біохімії ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» літо символізує початок спекотної пори завершення практичної частини виконання магістерських робіт, постановки експериментів біоорганічного синтезу та модернізації лабораторних практикумів на наступний навчальний рік.

У цьому році лабораторія органічного та біоорганічного синтезу кафедри розпочала нову серію експериментів на оновленому сучасному обладнанні та новому хімічному скляному посуді провідних виробників Європи, США та Китаю. Основою наукових досліджень кафедри у цьому напрямі є синтез та вивчення біологічної активності азотовмісних гетероциклічних систем з мостиковим атомом нітрогену. За даним напрямом була захищена значна кількість магістерських робіт та кандидатських дисертацій. Також викладачами-методистами були модернізовані та розширені лабораторні практики деяких навчальних дисциплін, що викладаються на кафедрі, зокрема навчальна дисципліна «Хімія органічних барвників».

Тому, усім кому наукова творчість не байдужа, колектив кафедри бажає завзятості, несподіваних позитивних наукових результатів та перспективи.

За інформацію кафедри лабораторної діагностики,
хімії та біохімії

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019