Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Школа молодого лідера»

В університеті відбулася прес-конференція про хід реалізації та завершення проекту «Школа молодого лідера».

В рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», за фінансової підтримки Європейського Союзу та за сприянням ЛНУ імені Тараса Шевченка, Луганська обласна громадська організація «Громадська ініціатива Луганщини» та Ініціативна група «Громадська просвіта» організували проект «Школа молодого лідера: вміння та навички будувати громадянське суспільство в реаліях малого міста». Основною метою організаторів стало формування активної громадянської позиції в молоді Старобільська, бажання ініціювати зміни у своїй громаді.

У лютому 2017 року розпочалося впровадження проекту «Школа молодого лідера», який об’єднав молодь Старобільщини та нашого університету задля позитивних змін у власному місті. З майже 100 учасників, які виявили бажання пройти анкетування та брати участь у реалізації акції, було відібрано найактивніших та найініціативніших, які змогли гідно пройти всі етапи роботи у проекті та вже досягли певних результатів. Юнаки взяли участь у тренінгах, дізналися про механізми діяльності громадських об’єднань, особливості формування команди, здобули навички організації активного діалогу, а також розробляли особисті проекти для участі у конкурсі.

Згодом, активна молодь створила ініціативну групу «INVENTORS», яка організувала акцію «Благодійна шафа» ‒ новий соціальний проект, який вже став популярним у нашому місті.

Підсумки своєї діяльності учасники проекту вирішили підвести під час прес-конференції, яка відбулася в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка. Під час заходу, молодь розповіла про свої досягнення та плани на майбутнє.

Під час презентації, учасники згадали найяскравіші моменти навчання, разом визначили головні досягнення роботи та проблеми, які виникали. Підсумовуючи діяльність молодих лідерів, юнаки дійшли висновку, що розвиток суспільства можливий завдяки єдності та ініціативності кожного з нас. 

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019