Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Чергове засідання спеціалізованої вченої ради

За місцем евакуації ЛНУ імені Тараса Шевченка у місті Старобільськ відбулося чергове засідання спеціалізованої вченої ради Д 29.053.01.

На розгляд були винесені три дисертаційні роботи: Мамонової Олени Іванівни «Контекстна модель професійно спрямованої мовної підготовки майбутніх правоохоронців», Бондаренко Ліни Ігорівни «Формування дослідницької компетентності майбутніх викладачів вищих навчальних закладів в умовах магістратури» та Сін Чжефу «Педагогічна підтримка адаптації іноземних студентів до навчання у вищих навчальних закладах України». Особливістю зазначеного наукового форуму було те, що роботи захищали два співробітники університету Л. І. Бондаренко, яка працює заступником директора Інституту економіки і бізнесу та Сін Чжефу, китаєць за походженням, який працює викладачем на факультеті іноземних мов.

Отже, не дивлячись на всі складнощі університет розвивається, підвищується кваліфікація професорсько-викладацького складу, покращується матеріально-технічна база, до викладання іноземних мов залучаються етнічні носії цієї мови. Все це є запорукою висококласної підготовки спеціалістів, що випускає Луганський національний університет імені Тараса Шевченка.

       

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019