Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Приймальна комісія зустрічає абітурієнтів

Сьогодні приймальна комісія ЛНУ імені Тараса Шевченка радо зустрічає абітурієнтів.

12 липня розпочався прийом заяв та документів для зарахування на навчання. Абітурієнти, які вже склали зовнішнє незалежне оцінювання, постали перед вибором навчального закладу та майбутньої професії. Запрошує вступників і Луганський національний університет імені Тараса Шевченка – один із найстаріших вищих навчальних закладів східноукраїнського регіону.

Фахівці приймальної комісії нашого університету напружено працюють та створюють комфортні умови для вступників: консультують абітурієнтів, допомагають їм під час реєстрації електронних кабінетів та приймають заяви та документи на навчання.

Також у нашому університеті продовжує роботу освітній центр «Донбас-Україна», який надає можливість абітурієнтам з непідконтрольної території та лінії розмежування вступити до українських ВНЗ. З 1 липня за консультацією до центру звернулися близько 100 вступників, частину з яких було направлено для проходження річного оцінювання та державної підсумкової адміністрації до школи для отримання документів.

Прийом заяв та документів від осіб, які мають складати вступні іспити, проходити співбесіду або творчий конкурс триватиме до 20 липня, а від вступників, які не складають вступних іспитів і не проходять творчі конкурси – до 26 липня.

Для вступу до нашого університету абітурієнтам необхідно мати:

  • паспорт або свідоцтво про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який посвідчує особу і громадянство;
  • документ державного зразка про раніше здобутий освітній рівень і додаток до нього;
  • сертифікат відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
  • 4 кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
  • копія документа про зміну прізвища (якщо прізвища у паспорті та документі про освіту відрізняються);
  • військовий квиток або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних;
  • документи, що дають право на пільги, та їх копії.

Приймальна комісія ЛНУ імені Тараса Шевченка запрошує до нашого університету абітурієнтів, готових до старанного та творчого навчання задля подальшої самореалізації та кар’єрного зростання.

Приймальна комісія знаходиться за адресою:

92703, м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1.

Тел.: (097) 446 88 13, (095) 40 777 27

E-mail: luguniv.info.edu@gmail.com

www.luguniv.edu.ua (вкладка «Вступникам»).

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019