Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Подарунок для бібліотеки

Університет зробив подарунок для Луганської обласної універсальної бібліотеки імені Горького.

Викладачі навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук подарували бібліотеці нові наукові видання.

Важливою умовою сучасного освітнього процесу є активна взаємодія вищих учбових закладів із провідними бібліотеками. В рамках наукового і освітнього співробітництва із Луганською обласною універсальною науковою бібліотекою імені Горького, викладачі навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук та члени обласної спілки краєзнавців А.В.Бадер та О.В.Набока презентували обласній бібліотеці наукові видання, серед яких збірник наукових статей «Луганщина: краєзнавчі розвідки».  

До збірника увійшли матеріали регіональної науково-практичної конференції, що відбулася 20 квітня під егідою Луганської обласної організації Національної спілки краєзнавців України та Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Також науковці подарували бібліотеці наукову монографію О.Набоки «Політика США у Східній Азії в 30–70-х рр. ХІХ ст.».

Під час зустрічі з освітянами нашого університету, директор Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Горького Інна Рибянцева відзначила важливість відродження наукових та краєзнавчих бібліотечних фондів. Вона подякувала викладачам за надані видання та висловила надію на подальшу співпрацю.

За інформацією НН ІІМВСПН

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019