Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Насильству немає виправдання»

Студент ЛНУ імені Тараса Шевченка взяв участь у забігу «Насильству немає виправдання».

30 червня в місті Сєвєродонецьк відбувся забіг у межах інформаційної кампанії «Насильству немає виправдання». Метою кампанії та забігу стало формування культури нульової толерантності до насильства, а також підвищення довіри до поліцейських, які у багатьох випадках одними із перших приходять на допомогу постраждалим.

До участі у забігу долучилися молодь, студенти, відвідувачі спортивних секцій, члени обласної Координаційної ради, громадські організації та просто небайдужі мешканці із різних міст Луганської області – Сєвєродонецька, Рубіжного, Кремінського та Старобільського районів.

До заходу долучився й голова студентського самоврядування Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Ярослав Чепель, який представляв  місто  Старобільськ.  

Із гаслом «Насильству немає виправдання» учасники забігу подолали дистанцію в 1,5 км. Організаторами заходу виступили ООН Жінки та МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» у рамках інформаційної кампанії «Насильству немає виправдання», яка реалізується в межах спільного проекту ООН Жінки та ПРООН «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України» за фінансування Європейського Союзу.

За інформацією студентського самоврядування
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019