Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

У ЛНУ стартувала Вступна кампанія – 2017

30 червня в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка стартувала Вступна кампанія 2017 року.

На відкриття Вступної кампанії зібралася вся приймальна комісія:

Савченко С. В. – голова приймальної комісії, ректор університету, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України;

Ужченко Д. В. – заступник голови приймальної комісії, проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат філологічних наук, доцент;

Меняйленко О. С. – проректор з науково-педагогічної роботи, доктор технічних наук, професор;

Юрків Я. І. – відповідальний секретар приймальної комісії, кандидат педагогічних наук, доцент;

Мацай Н. Ю. – заступник відповідального секретаря приймальної комісії, керівник освітнього центру «ДОНБАС – УКРАЇНА» при ЛНУ імені Тараса Шевченка, кандидат біологічних наук, доцент;

Верховод А. Є. – заступник відповідального секретаря приймальної комісії, керівник технічної групи;

Гармата В. І. – відповідальний за прийом електронних заяв від абітурієнтів;

Караман О. Л. – член приймальної комісії, директор навчально-наукового інституту педагогіки і психології.

Члени технічної групи приймальної комісії, представники всіх навчально-наукових інститутів і факультетів університету.

Захід відкрив голова приймальної комісії Савченко С. В., який звернувся до членів приймальної комісії з вітальним словом; відзначив провідну роль вступної кампанії для подальшого розвитку університету; окреслив коло завдань, які стоять перед приймальною комісією; наголосив на необхідності створення командної, доброзичливої та робочої атмосфери в приймальній комісії, реалізації індивідуального підходу до кожного абітурієнта.

Заступник голови приймальної комісії Ужченко Д. В. також привітав присутніх з початком вступної кампанії – 2017; розповів про особливості правил прийому абітурієнтів різних категорій в цьому році; побажав успіху всім членам приймальної комісії.

Проректор з науково-педагогічної роботи Меняйленко О. С. зупинився на технічному забезпеченні роботи приймальної комісії та прийому абітурієнтів; наголосив на відповідальності за достовірність внесення даних про абітурієнтів та порядку їх зарахування.

Керівник освітнього центру «ДОНБАС – УКРАЇНА» при ЛНУ імені Тараса Шевченка Мацай Н. Ю. розповіла про порядок роботи центру та особливості прийому абітурієнтів з непідконтрольної території та лінії розмежування у 2017 році.

Після церемонії відкриття вступної кампанії 2017 року Юрків Я. І., відповідальний секретар приймальної комісії, провела перше робоче засідання, на якому докладно зупинилася на Умовах прийому до ВНЗ України та Правилах прийому до ЛНУ імені Тараса Шевченка у 2017 році.

Приймальна комісія – це один з найважливіших підрозділів університету, що бере участь у формуванні контингенту студентів та підтримки позитивного іміджу університету.

Робота в приймальній комісії – дуже почесна й відповідальна справа; школа лідерства, розвитку соціальної та комунікативної компетентностей; можливість реалізації та самореалізації як професіонала й особистості.

Ми впевнені, що вступна кампанія – 2017 року буде успішною, адже на її результати університет працював увесь рік, здійснюючи рекламно-профорієнтаційну роботу, демонструючи високі результати навчальної, наукової, соціально-гуманітарної роботи, прославляючи університет на міжнародному й всеукраїнському рівнях.

 

За інформацією приймальної комісії

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019