Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Реєстрацію електронних кабінетів розпочато!

Сьогодні розпочинається процедура реєстрації електронних кабінетів на вступ до вищих навчальних закладів.

Згідно з умовами прийому до вищих навчальних закладів, вступники на освітній ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання, (крім осіб, які мають право на участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів, зарахування за співбесідою та позаконкурсом) подаватимуть заяви про вступ тільки в електронній формі.

У 2017 році для подання електронної заяви вступник повинен зареєструватись на інтернет-сайті за електронною адресою: http://ez.osvitavsim.org.ua.

Під час реєстрації на сайті електронного вступу абітурієнт має зазначити такі дані:

  • адресу електронної пошти, до якої має доступ;
  • номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • серію та номер атестата про повну загальну середню освіту;
  • середній бал додатка до вказаного атестата, обчислений за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин бала.

Також абітурієнту необхідно завантажити скановану копію (фотокопію) додатка до документа про повну загальну середню освіту та кольорову фотокартку розміром 3х4 см, що буде подаватись до вищого навчального закладу.

Після реєстрації на сайті в особистому електронному кабінеті та внесення відповідних даних, вступник обирає для подання заяви вищий навчальний заклад, освітній ступінь, конкурсну пропозицію та встановлює пріоритетність заяви для участі у конкурсному відборі для зарахування на місця за державним замовленням.

Після подання електронної заяви, вона відразу відображається у вищому навчальному закладі, обраному абітурієнтом. У цей момент електронна заява отримує статус «Зареєстровано в Єдиній базі».

У випадку виявлення технічної помилки у заяві, приймальна комісія повідомляє про це вступника, після чого абітурієнт може подати нову заяву.

Якщо особу рекомендовано до зарахування за державним замовленням, електронна заява набуває статус «Рекомендовано до зарахування». Після цього вступник повинен виконати вимоги до зарахування, зокрема подати відповідні документи.

Вступ до вищого навчального закладу – відповідальний етап у житті кожної людини. Приєднуйтесь до великої та дружньої родини студентів Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Олег Черниш,прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019