Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Особливості вступної кампанії

Напередодні початку роботи приймальної комісії пропонуємо ознайомитись з особливостями прийому до ВНЗ у 2017 році.

Головною перевагою вступу на навчання в Луганський національний університет імені Тараса Шевченка є фіксоване державне замовлення за усіма спеціальностями. Тобто, якщо в інших університетах України абітурієнтів, які будуть навчатися на місцях держзамовлення буде визначено за Всеукраїнським рейтингом, то в нашому університеті буде складено власний рейтинг. Отже, шанси навчатись за кошти держбюджету помітно зростають.

Вступники на освітній ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання, (крім осіб, які мають право на участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів, зарахування за співбесідою та поза конкурсом) подаватимуть заяви про вступ тільки в електронній формі.

Абітурієнти зможуть подати на місця держзамовлення до дев’яти заяв на чотири спеціальності. На контрактну форму навчання кількість заяв не обмежується. Під час подання заяв вступник повинен вказати їх пріоритетність, тобто абітурієнт повинен вказати, в якій черговості він хотів би бути зарахованим за обраними спеціальностями.

Для вступу приймаються сертифікати ЗНО 2016 і 2017 років. Українська мова і література залишиться обов’язковим предметом, другий обов’язковий предмет – математика, історія України чи біологія, залежно від університету і спеціальності, третій визначатиметься вищим навчальним закладом, який може запропонувати вступникам два предмети на вибір.

Цього року створено додаткові можливості для здобуття вищої освіти випускникам з навчальних закладів, які розташовані на території сільських населених пунктів. Так, завдяки сільському коефіцієнту, який складає 1,02, абітурієнти  отримують додаткові бали до сертифікатів ЗНО. Також особи, які бажають навчатися в нашому університеті, отримують регіональний коефіцієнт, який складає 1,03. Вступники, які подають заяви з першими пріоритетами на інженерно-технічні та природничо-математичні спеціальності отримують галузевий коефіцієнт 1,03.

Особи, які уклали угоду про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищах міського типу здобувають першочерговий коефіцієнт, який складає 1,10.

Терміни подання документів

Реєстрація електронних кабінетів – з 29 червня до 25 липня (до 18.00).

Початок прийому заяв та документів – 12 липня.

Кінцевий термін прийому заяв та документів:

  • для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів – 20 липня (до18.00);
  • для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО – 26 липня (до 18.00);
  • для осіб, що вступають на основі ОКР молодшого спеціаліста за денною формою навчання – 24 липня (до 18.00).

Проведення творчих конкурсів – з 17 до 26 липня включно;

Проведення вступних іспитів – з 21 до 26 липня включно;

Проведення співбесід – з 21 до 23 липня включно.

Фахові вступні випробування для осіб, що вступають на основі ОКР молодшого спеціаліста за денною формою навчання – з 25 липня до 31 липня.

  • Оприлюднення рейтингового списку – 1 серпня (до 12.00).
  • Зарахування на бюджет – до 7 серпня (до 12.00).
  • Зарахування на контракт – до 30 вересня.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019