Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Засідання вченої ради

У ЛНУ імені Тараса Шевченка відбулося планове засідання вченої ради.

На порядку денному розглядали три основних питання:

  • про хід виконання рішень вченої ради університету за 2016 – 2017 н. р.
  • про затвердження навчальних планів та програм на 2017 – 2018 н. р.
  • конкурсні справи.

На початку засідання викладачі, співробітники та студенти університету вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих бійців, які були студентами ЛНУ імені Тараса Шевченка.

З доповіддю про хід виконання рішень вченої ради університету за 2016 – 2017 н. р. виступила Н.М. Карлова. Заслухавши й обговоривши доповідь в.о. вченого секретаря університету, роботу вченої ради було визнано задовільною.

З доповіддю про затвердження навчальних планів та програм на 2017-2018 н.р. виступила В.В. Лєснова. Заслухавши й обговоривши доповідь в.о. завідувача навчального відділу, було затверджено навчальні плани на 2017-2018 навчальний рік та внесено корективи в навчальні плани деяких спеціальностей.

З конкурсними справами виступив проректор з науково-педагогічної роботи Д.В. Ужченко. Шляхом таємного голосування було обрано науковців на вакантні посади.

Серед різного рекомендовано до друку журнали, збірники наукових праць, монографії, затверджено теми кандидатських дисертацій, та надано академічну відпустку аспірантці.

Олег Черниш, прес-центр

ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019