Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Донбас-Україна»: перші підсумки

Освітній центр «Донбас-Україна» підводить підсумки першого тижня роботи в консультаційному режимі.

Нещодавно в нашому університеті розпочав свою роботу освітній центр «Донбас-Україна», який надає можливість абітурієнтам з непідконтрольної території та лінії розмежування вступити до українських ВНЗ. За словами керівника освітнього центру Н.Ю. Мацай, випускники почали звертатися до установи, надсилають листи на електронну пошту, а також особисто подають документи для вступу на навчання.

За ініціативи генерального директора фонду «Відкрита політика» Ірини Жданової, завідувача сектору переміщених вищих навчальних закладів департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Світлани Кретович та керівника департаменту освіти Юрія Стецюка відбулася зустріч представників вищих навчальних закладів регіону. Наш університет на зустрічі представляли ректор С.В. Савченко та керівник центру «Донбас-Україна» Н.Ю. Мацай. На зустрічі присутні обговорили організацію роботи освітніх центрів та найбільш актуальні проблеми здобуття освіти випускниками з непідконтрольної території. Присутні наголосили на важливій ролі центрів «Донбас-Україна» у забезпеченні доступу випускників з непідконтрольної території до якісної освіти.

Напередодні заходу генеральний директор фонду «Відкрита політика»  Ірина Жданова відвідала контрольний пункт в’їзду-виїзду «Станиця Луганська», де разом з представниками Міністерства освіти і науки України та поліцією розмістила інформаційні матеріали щодо діяльності освітніх центрів.

Оголошення, які містять актуальну інформацію щодо вступу на навчання за спрощеною процедурою, були розміщенні також і в найбільш відвідуваних місцях Старобільська.

Робота освітнього центру «Донбас-Україна» триває. Ми запрошуємо випускників 9 та 11 класів з непідконтрольної території та зони розмежування вступити до нашого університету за програмою доступної освіти.

Приєднуйтесь до великої та дружньої родини Луганського національного університету імені Тараса Шевченка! Ми готові допомогти кожному та чекаємо саме на Вас!

Графік роботи  освітнього центру
«Донбас – Україна» ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка»:

з 19.06.2017 до 30.09.2017 – з 08:00 до 17:00,

субота та неділя – з 09:00 до 15:00.

Адреса: м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1, навчальний корпус № 1, перший поверх.

E-mail: m19050829@gmail.com.

За інформацією звертатися за телефонами
освітнього центру «Донбас – Україна»:

050-767-10-66, 096-023-14-34, 099-944-42-68, 093-779-15-54.

Офіційні сторінки в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/groups/669819803219578/

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019